Auto heeft al nieuwe distributie set, onderhoudsbeurt bij aflevering. Wereldwijd worden de Japanse automerken geprezen om hun baanbrekende ontwerpen en het hoge kwaliteitsniveau van hun auto's. Dat is ook te merken aan deze Daihatsu Feroza. De aandrijving van deze Daihatsu wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Zijwaartse g-krachten worden solide opgevangen door de sportstoelen. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook getint glas, 2-laags metallic lak, elektrisch bedienbare ramen en elektrisch verstelbare buitenspiegels. Natuurlijk behoren toerenteller en centrale portiervergrendeling ook tot de uitrusting van deze complete auto. Als dit de auto is die alles heeft wat u zoekt, waarom zou u dan nog langer wachten? Druk op de proefritknop en ervaar deze Feroza. WEGENS VAKANTIE GESLOTEN TOT DINSDAG 30 AUGUSTUS !!! Wij zij gespecialiseerd in dealeroccasions die stuk voor stuk, zowel optisch en technisch in orde zijn. Complete occasions met onderhoudsboekjes en Nationale Autopas. Onderhoud en reparatie in eigen werkplaats. Goede TECHNISCHE aflevering en garantiemogelijkheden , kom vrijblijvend naar RIJKSWEG 20A 5374RB SCHAIJK 0486-461369. Op Maandag Gesloten!! Om TELEURSTELLINGEN TE VOORKOMEN BEL ONS OP DE DAG DAT U NAAR EEN OCCASSION KOMT KIJKEN OF DEZE NOG BESCHIKBAAR IS !
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan VWE of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder (Tel: 0610188522).
Rijksweg 20A 5374 RB Schaijk
0610188522
info@vankreijautos.nl www.vankreijautos.nl
U kunt meerdere afbeeldingen selecteren (maximaal 15). Als u de "Ctrl-toets" ingedrukt houdt kunt u meerdere foto's selecteren.
Om je zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn, maakt onze website gebruik van cookies. We vragen je eenmalig hiervoor toestemming te geven.